15 травня 2026

8–10 травня у місті Хмельницький відбувся традиційний Відкритий турнір з гандболу на призи заслуженої майстрині спорту України Лариси Заспи. Протягом трьох насичених днів спортивна зала ДЮСШ №1 приймала найсильніші дівочі команди з різних куточків нашої країни.

Географія змагань виявилася надзвичайно широкою. За головний трофей виборювали право команди з міст:

  • Київ
  • Тернопіль (КДЮСШ)
  • Овідіополь
  • Татарбунари
  • Шостка
  • Хмельницький

Підсумки турніру та наші здобутки

Наші дівчата з першої до останньої хвилини матчів демонстрували незламний характер, злагоджену командну гру та неймовірну жагу до перемоги. У запеклій конкуренції вихованки КДЮСШ вибороли почесне ІІІ місце!

Трійка лідерів підсумкової таблиці турніру виглядає так:

  • м. Шостка
  • м. Хмельницький
  • м. Тернопіль (КДЮСШ)

Команда нашої школи була нагороджена пам'ятними грамотами, кубком та медалями.

Індивідуальні нагороди

Організатори змагань окремо відзначили лідерок нашої команди, які продемонстрували найяскравішу гру. Найкращими гравчинями тернопільської команди визнано:

  • Белякова Дарія
  • Войтович Віра
  • Дорош Марта
  • Михайлюк Поліна

Дівчата отримали індивідуальні статуетки та ексклюзивні набори з олімпійською атрибутикою. Поздоровляємо з особистим визнанням!

Адміністрація КДЮСШ щиро вітає команду та тренерський склад із чудовим результатом! Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, вдосконалювати майстерність та підкорювати нові вершини на гандбольному майданчику.

Також висловлюємо велику подяку організаторам за високий рівень проведення змагань та теплий прийом.

Найголовніша вдячність - нашим мужнім Збройним Силам України. Завдяки нашим воїнам українські діти мають можливість подорожувати, змагатися, прославляти свої міста та розвивати вітчизняний спорт.

Пишаємося нашими вихованками! Тільки вперед!

Слава Україні! Героям слава!