Завершився насичений та яскравий сезон 2025–2026 років для вихованок відділення гандболу нашої школи. Протягом усього турнірного марафону команди КДЮСШ з ігрових видів спорту м. Тернопіль демонстрували характер, майстерність та жагу до перемоги, що дозволило їм вибороти право грати у фінальних етапах Чемпіонату України одразу у двох вікових категоріях.
Наші дівчата гідно протистояли найсильнішим гандбольним школам країни та показали такі результати:
Старша вікова категорія (дівчата 2009–2010 р.н.)
Фінальний етап для цієї вікової групи приймала столиця нашої держави - місто Київ. Зустрівшись у безкомпромісній боротьбі з лідерами українського гандболу, команда КДЮСШ з ігрових видів спорту м. Тернопіль продемонструвала чудову гру та за підсумками змагань посіла 6 місце в Україні.
Молодша вікова категорія (дівчата 2011–2012 р.н.)
Вирішальні фінальні матчі молодшої ліги відбулися у місті Ужгород. Наша команда самовіддано боролася у кожному поєдинку та виборола підсумкове 7 місце.
Особлива гордість туру - індивідуальна відзнака нашої вихованки. За рішенням суддівської колегії та організаторів, найкращою лівою півсередньою Чемпіонату України стала тернопільська гандболістка Дарія Белякова! Щиро вітаємо Дарію з цим високим визнанням на всеукраїнському рівні!
Участь у фінальних етапах Чемпіонату України - це вагоме досягнення для нашої школи, безцінний змагальний досвід для юних спортсменок та яскраве підтвердження високого рівня їхньої підготовки.
Адміністрація КДЮСШ висловлює особливу подяку всьому тренерському складу відділення гандболу за витримку, професіоналізм, щоденну виснажливу працю та виховання майбутніх чемпіонок.
Найголовніша і найглибша вдячність - захисникам і захисницям України. Завдяки мужності та героїзму наших воїнів, діти мають можливість тренуватися, змагатися, подорожувати країною та займатися улюбленою справою під синьо-жовтим прапором.
Вітаємо дівчат із завершенням сезону! Бажаємо гарного відпочинку та нових амбітних цілей у наступному ігровому році!
Слава Україні! Героям слава!